Wyślij wiadomość
produkty
Sprawy
Dom > Sprawy >
Najnowsza sprawa firmy dot Przykłady zastosowań --- Rozwiązanie ochrony przed zużyciem w systemie transportu rudy w porcie
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Miss. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Przykłady zastosowań --- Rozwiązanie ochrony przed zużyciem w systemie transportu rudy w porcie

2024-05-10
 Latest company case about Przykłady zastosowań --- Rozwiązanie ochrony przed zużyciem w systemie transportu rudy w porcie

Przegląd projektu
Jako ważny port rzeki Jangcy zorientowany na eksport i krajowy port wodny pierwszej klasy, port ma średnią roczną przepustowość towarową 16 milionów ton.Jest to ważna publiczna platforma logistyczna do przesyłania i transportu masowych towarów i artykułów spożywczych w okolicznych obszarach..

 

Obecnie port zajmuje się głównie załadunkiem i rozładunkiem rudy i proszku rudy.wyposażenie takie jak łopaty i spadochrony są poważnie zużyteWiększość oryginalnych płyt stalowych odpornych na zużycie zużywa się po kilku miesiącach użytkowania, powodując wycieki w obudowie sprzętu i wymagając częstej naprawy.Zwiększa to obciążenie utrzymaniem i poważnie wpływa na normalną pracę urządzeń oraz bezpieczeństwo produkcji na miejscu..

 

najnowsza sprawa firmy na temat Przykłady zastosowań --- Rozwiązanie ochrony przed zużyciem w systemie transportu rudy w porcie  0najnowsza sprawa firmy na temat Przykłady zastosowań --- Rozwiązanie ochrony przed zużyciem w systemie transportu rudy w porcie  1

Analiza sytuacji poszczególnych projektów
Przykładowo, w przypadku, gdy podłoga jest bardzo zużyta i wielokrotnie naprawiana, nie ma możliwości ponownej naprawy.
1Większość spadochronów ma małe przestrzenie i jest bardzo trudna do naprawy.
2. ze względu na zużycie i wycieki sprzętu, gromadzenie się pyłu i materiałów na miejscu jest bardzo poważne, co nie sprzyja osiągnięciu norm kontroli zanieczyszczeń;
3Konstrukcja niektórych urządzeń jest nierozsądna, a akumulacja i zatarcie materiału są poważne.który poważnie wpływa na normalną pracę urządzenia i powoduje nieszczęście operatorów.
4Na podstawie powyższej sytuacji,pilnie należy zoptymalizować konstrukcję bezużytecznych przewodów i rur i zastąpić je bardziej odpornymi na zużycie materiałami odpornymi na zużycie, aby całkowicie odwrócić obecną sytuację na miejscu.

 

Jako kompleksowy dostawca profesjonalnych rozwiązań anty-unieruchomienia sprzętu, nasza firma zgromadziła bogate doświadczenie w zakresie anty-unieruchomienia masowego sprzętu końcowego.Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uczestniczyć w optymalizacji i transformacji anty-nosić port's spawalnia i spawalniaBędziemy starannie projektować i być odpowiedzialne za ciężką odpowiedzialność i przyczynić się do bezpiecznej i cywilizowanej produkcji pewnego portu.

 

Rozwiązanie
Zgodnie z charakterystyką pewnego systemu przenoszenia materiałów portowych o dużej rocznej przepustowości, ciężkim stosunku materiałów i wysokiej ścierowości,i opierając się na doświadczeniu naszej firmy w innych podobnych warunkach pracy, zaleca się instalacjęceramika+kauczuk+ z ZTAProdukty z kompozytów stalowych, na których powierzchnia nie jest odporna na uderzenieZTA ceramika + blacha stalowapłytka wyściółkowa kompozytowa

 

Powierzchnia uderzeniowa przyjmuje ZTA ceramiczne + gumowe + stalowe płyty ceramiczne gumowe kompozytowe płyty wyściółkowe
1Płyty wyściółkowe z kompozycji ceramiczno-gumowej wytwarzane są przy użyciu procesu zintegrowanego wulkanizacji ceramicznych, gumowych i stalowych płyt twardych przez ZTA.
2Wymiary zewnętrzne płyty wyściółkowej są wykonane ściśle zgodnie z wymaganiami rysunków projektowych.Odchylenie od środka otworów odlewania jest kontrolowane w ramach krajowego standarduRozmiar otworów śrub jest ściśle kontrolowany, aby spełnić wymagania potwierdzone przez obie strony.Położenie otworów śruby należy wykonać zgodnie z rysunkami potwierdzonymi przez obie strony w celu zapewnienia płynnego i dobrze uszczelnionego połączenia pomiędzy obudową a rurą wyciskową..
3Specyfikacje elementów mocujących stosowanych do powłok kompozytowych z gumy ceramicznej są następujące:
Bolt M16 klasy 8.8 Nakrętka M16 klasy 8

Płaska pralka 16 200HV Dodać poduszkę przeciw rozluźnianiu
4Poza płytką wyściółkową stosuje się metodę wzmocnienia i spawania.
5Powierzchnia zewnętrzna płyty wyściółkowej z kompozytu ceramiczno-gumowego jest przed opuszczeniem fabryki poddana działaniu antyrostycznemu, pomalowana dwoma warstwami niebiesko-czerwonej farby antyrostycznej,i zestawione i zapakowane na drewnianej paletce.

 

 

Część nieprzechodząca od uderzenia czołowego ma ceramiczną płytę wyściółkową
1Płytka wyściółkowa z cermety jest wytwarzana przy użyciu procesu połączenia płyt ceramicznych i stalowych ZTA.
2) Ogólne wymiary deski wykonane są w ścisłej zgodności z wymogami rysunków projektowych; pozycjonowanie każdego otworu śruby na desce jest dokładne,odchylenie od środka odległości otworów odlewowych jest kontrolowane w ramach normy krajowej, a rozmiar otworów śrub jest ściśle kontrolowany w celu spełnienia wymagań potwierdzonych przez obie strony.Położenie otworów śrubowych wykonuje się zgodnie z rysunkami potwierdzonymi przez obie strony, tak aby połączenie między obudową a rurą wyciskową było płynne i dobrze uszczelnione..
3) Specyfikacje elementów mocujących stosowanych do ceramicznych płyt wyściółkowych odpornych na zużycie są następujące:
Bolt M16 klasy 8.8 Nakrętka M16 klasy 8
Płaska pralka 16 200HV z dodaną pralką przeciwluzowaną

4) Tył płyty wyściółkowej przyjmuje metodę wzmocnienia i spawania, a płytka wyściółkowa i śruby muszą być wysłane jako jeden kawałek po spawaniu.
5) Zewnętrzna powierzchnia ceramicznej płyty podszewnej odpornej na zużycie jest przed opuszczeniem fabryki poddana działaniu antyrostycznemu, pomalowana dwoma warstwami niebiesko-czerwonej farby antyrostycznej,i zestawione i zapakowane na drewnianej paletce.

 

Oczekiwane skutki transformacji

1Zwiększenie zdolności produkcyjnych o ponad 5%: Zmniejszenie czasu przestoju i czasu konserwacji spowodowanego zużyciem sprzętu,i ostrożnie szacuje, że zdolność produkcyjną można zwiększyć o ponad 5%.

2. Zmniejszenie zjawiska blokowania: dzięki zaawansowanej optymalizacji DEM i usprawnionej konstrukcji wycieku, kąt uderzenia między przepływem materiału a ścianą rurociągu jest zmniejszony,i zmniejsza się prawdopodobieństwo zatkania mokrych i lepkich materiałów. ceramika ZTA produkowana z technologią procesów firmy, może zmniejszyć zjawisko zatkania materiału;

3. Rozszerzenie okresu użytkowania o ponad 2 lata: Dzięki optymalizacji konstrukcyjnej zużycie bezpośredniego uderzenia materiału na płytę wyściółkową jest zminimalizowane.stosowanie ceramiki ZTA o wysokiej odporności na zużycie może wydłużyć żywotność spadochronu do ponad 2 lat;

4- rozwiązanie problemu pyłu: zmniejszenie ilości pyłu na ziemi i zmniejszenie czyszczenia podłogi warsztatu przenoszącego materiały;

5. Zmniejszenie hałasu eksploatacyjnego: kontrolowanie trajektorii i prędkości przepływu materiału, zmniejszając hałas generowany przez rurę odlewu w stacji przesyłowej.