Wyślij wiadomość
produkty
Sprawy
Dom > Sprawy >
Najnowsza sprawa firmy dot Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Miss. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?

2022-04-22
 Latest company case about Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?

Odporny na zużycie klej ceramiczny, znany również jako odporny na zużycie ceramiczny klej i odporny na zużycie ceramiczny klej, refers to a high-grade wear-resistant ceramic sheet or lining plate used to paste the wear-resistant ceramic sheet or liner on the surface of the equipment substrate to protect the equipment substrate from wear- Klej wydajny.

 

Trudno jest uzyskać połączenie między ceramiką odporną na zużycie a metalowymi częściami urządzenia za pomocą tradycyjnych metod połączeń, takich jak spawanie.Stosowanie kleju ceramicznego odpornego na zużycie do łączenia w celu uzyskania połączenia między ceramiką odporną na zużycie a metalowymi częściami urządzenia było w ostatnich latach próbą praktycznąPo opracowaniu, technologia ta została zastosowana do stali, energii elektrycznej, metalurgii, górnictwa, cementu, portu,maszyny i innych gałęzi przemysłu i został szeroko stosowany i uznany.

najnowsza sprawa firmy na temat Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?  0 najnowsza sprawa firmy na temat Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?  1 najnowsza sprawa firmy na temat Wiesz jak używać ceramicznego kleju odpornego na zużycie?  2

Odporny na zużycie klej ceramiczny może być stosowany do bardzo mocnego przyklejania odpornej na zużycie arkusza ceramicznego do powierzchni sprzętu, który jest poważnie erodowany przez materiał,przedłużyć żywotność tego sprzętu, oraz ograniczyć utrzymanie takiego sprzętu, tak aby zmniejszyć wymianę nowego sprzętu oraz zmniejszyć eksploatację i utrzymanie sprzętu.Celem jest zmniejszenie strat produkcji przedsiębiorstw spowodowanych przestojem.

 

Istnieje wiele rodzajów klejnotów ceramicznych odpornych na zużycie, a różne rodzaje klejnotów nadają się do różnych warunków pracy.

1- urządzenia myte proszkiem popiołowym w temperaturze poniżej 120°C oraz urządzenia poddane silnej erozji lub zużyciu przez erozję materiałów

2- przykleić na powierzchnię górną i fasadę urządzenia ceramiczną kartę odporną na zużycie w temperaturze poniżej 120°C.

3Używa się go do przyklejania zużycia ceramicznego arkusza wiertnika wentylatora.

4- stożki średniej prędkości węglowych, separatory grubości proszku, wentylatory wyładowania proszku, rury węglowe i inne urządzenia podlegające erozji popiołu,oraz urządzenia poddane silnej erozji lub zużyciu erozji w stali, cement, chemikalia i inne gałęzie przemysłu.

 

Ilość odpornej na zużycie wiskozy zależy od grubości arkusza ceramicznego, a im grubsze arkusz ceramiczny, tym więcej wiskozy jest używane.ilość wiskozy na kwadrat wynosi około 2-2.5kg, ilość lepkości na kwadrat 8-10mm wynosi około 1,5-2kg, rozmiar arkusza ceramicznego jest mniejszy niż 6mm, ilość lepkości na kwadrat wynosi 1-1,5 kg. Nie chodzi o to, że im więcej klej jest używany,Im lepsze jest przyklejaniePrzeciwnie, przepływ kleju pomiędzy arkuszem ceramicznym a arkuszem ceramicznym z powodu nadmiernej ilości kleju poważnie wpłynie na efekt użytkowania arkusza ceramicznego,i poważnie wpłynie na upadek.