Wyślij wiadomość
produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Wiadomości firmowe nt Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Mrs. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?

2022-03-16
Latest company news about Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?

Na rynku obecnie jest duże zapotrzebowanie na ceramiczne arkusze aluminiowe odporne na zużycie, a każdy bardziej martwi się żywotnością ceramicznych arkuszy aluminowych odpornych na zużycie.jak długo można stosować ceramiczną płytę odporną na zużycie z tego materiałuDziś przedstawię ci go.

 

Aby zrozumieć żywotność materiałów ceramicznych odpornych na zużycie, musimy najpierw zrozumieć mechanizm zużycia.Znożenie sztucznych arkuszy ceramicznych odpornych na zużycie aluminiowe można podzielić na zużycie cięcia, zużycie z powodu zmęczenia, zużycie przez ścieranie, zużycie z powodu uderzenia itp. Ze względu na różne zasady pracy każdego rodzaju zużycia, mechanizm zużycia arkuszy ceramicznych jest również bardzo różny.W praktycznych zastosowaniach lub eksperymentach, często nie są one odizolowane, ale powiązane ze sobą i wzajemnie się oddziałują.

najnowsze wiadomości o firmie Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?  0najnowsze wiadomości o firmie Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?  1najnowsze wiadomości o firmie Jak długa jest żywotność ceramicznych płyt aluminiowych odpornych na zużycie?  2

 

Żywotność materiałów ceramicznych odpornych na zużycie z aluminiowej stali zależy nie tylko od ich jakości, ale także od czynników zewnętrznych, w tym głównie wielkości średnich cząstek, twardości, trybu tarcia,Środowisko, obciążenia, prędkości spłukiwania, temperatury i czasu.

 

Ogólnie rzecz biorąc, im mniejsze cząstki, tym niższa koncentracja, niższa prędkość czyszczenia, tym mniejszy kąt czyszczenia,i im dłuższy okres użytkowania materiału ceramicznego aluminiowego odpornego na zużycie,Zwykle w rurze sieciowej linii produkcji mikro-proszku ze złomu powierzchnia mikro-proszku wynosi 420~450m2/kg, stężenie 350a/Nm3, prędkość 28~30m/s,i kąt spłukiwania wynosi 30, 20-milimetrowa ceramiczna blacha odporna na zużycie może być używana przez 8~10 lat.a żywotność materiałów ceramicznych odpornych na zużycie z aluminu o tej samej grubości może osiągnąć ponad 10 lat.